Noclegi Gdansk

NOCLEGI GDAŃSK 2024

Udogodnienia

Taras widokowy, miejsce na grilla, jadalnia, ogólnodostępne kuchnie

Villa Aga Tom Dom jest firmą rodzinną prowadzoną w domowej, rodzinnej atmosferze. Mieszkamy w Gdańsku, żyjemy tym miastem i korzystamy z jego uroków. Chętnie dzielimy się z naszymi gośćmi wiedzą na temat miasta, polecamy ciekawe miejsca do zwiedzenia, dzikie plaże, informujemy o lokalnych imprezach. Dla naszych gości przygotowaliśmy małą bibliotekę, a dla najmłodszych gości kącik z zabawkami. Codziennie dbamy o to aby nasi goście poczuli się u nas trochę jak w domu.

Nasi goście zawsze mogą przyjechać wcześniej lub wyjechać późnym wieczorem i spędzić czas poza dobą hotelową na terenie obiektu. 

Specjalnie dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy kilka udogodnień aby pobyt u nas był  jak najlepszy. 

Nasz obiekt położony zaledwie 1800 metrów od Starego Miasta Gdańsk, dworca PKS i PKP, w spokojniej dzielnicy pensjonatów i domów jednorodzinnych.

Udogodnienia Taras AgaTomDom Gdansk

Udogodnienia

Villa AgaTomDom - Noclegi Gdańsk - Udogodnienia

Recepcja

Kawa z ekspresu

Przechowalnia bagażu

Ogólnodostępna kuchnia

Grill

Taras z widokiem na Gdańsk

Plac zabaw

Miejsce dla rowerów

Gry planszowe

Sprzęt plażowy

Pralka i suszarka

Cieszymy się szerokim gronem stałych gości, którzy chwalą sobie nie tylko standard pokoi, ale i wiele bezpłatnych udogodnień takich jak grill w ogródku czy miejsce do przygotowywania posiłków i wspólnego spędzania czasu.
Nocleg u nas to nie tylko pokój, to także dostęp do pralki i suszarki, sprzęt prasujący oraz internet WiFi.

Zawsze chętnie udzielimy wszelkich informacji o Trójmieście i komunikacji, jak również bezpłatnie przechowamy bagaż.

Rozumiemy, że tak jak różne są cele podróży tak różne są potrzeby naszych gości. W celu uzgodnienia szczególnych warunków rezerwacji i pobytu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Zawsze indywidualnie podchodzimy do rezerwacji grupowych, noclegów dla firm czy gości przyjeżdżających do gdańskich szpitali. Villa AgaTomDom – noclegi Gdańsk.