noclegi dla firm gdansk

NOCLEGI GDAŃSK 2024

Noclegi dla firm gdańsk

W celu otrzymania indywidulanej  wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 784 345 506

Noclegi dla pracowników firm Gdańsk

Oferujemy pokoje 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe dla pracowników firm realizujących w Gdańsku zlecenia krótkoterminowe jak i dłuższe kontrakty.

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy dwie w pełni wyposażone kuchnie, salę jadalną oraz część wypoczynkową. Na terenie obiektu można skorzystać z pralki i suszarki.

Firmy, z którymi pracujemy cenią naszą lokalizację oraz domowe warunki pozwalające na komfortowy wypoczynek i regenerację sił po pracy. 

Wszystko czego potrzebujesz

NOCLEGI DLA FIRM GDAŃSK

Zadzwoń

Indywidualna wycena dla firm

+48 784 345 506

Lokalizacja
Gdańsk ul. Nidzicka 7

9 km
17 min

13 km
22 min

4 km
11 min

11 km
20 min

Udogodnienia

Villa AgaTomDom - Noclegi Gdańsk

Recepcja

Kawa z ekspresu

Przechowalnia bagażu

Ogólnodostępna kuchnia

Grill

Taras z widokiem na Gdańsk

Plac zabaw

Miejsce dla rowerów

Gry planszowe

Sprzęt plażowy

Pralka i suszarka

Cieszymy się szerokim gronem stałych gości, którzy chwalą sobie nie tylko standard pokoi, ale i wiele bezpłatnych udogodnień takich jak grill w ogródku czy miejsce do przygotowywania posiłków i wspólnego spędzania czasu. Nocleg u nas to nie tylko pokój, to także dostęp do pralki i suszarki, sprzęt prasujący oraz internet WiFi. Zawsze chętnie udzielimy wszelkich informacji o Trójmieście i komunikacji, jak również bezpłatnie przechowamy bagaż. Rozumiemy, że tak jak różne są cele podróży tak różne są potrzeby naszych gości. W celu uzgodnienia szczególnych warunków rezerwacji i pobytu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Zawsze indywidualnie podchodzimy do rezerwacji grupowych, noclegów dla firm czy gości przyjeżdżających do gdańskich szpitali.