Stare Miasto Gdańsk, Ołowianka napis Gdańsk

NOCLEGI GDAŃSK 2024

lokalizacja

Stare Miasto Gdańsk
1000 m
m.n.p.m.
0 m
Tramwaj
0 m

Blisko centrum, z dala od miejskiego zgiełku. 

Nasz pensjonat położony jest w willowej części dzielnicy Gdańsk Siedlce. Siedlce charakteryzują się bardzo zróżnicowanym ukształtowaniem terenu – są to na przemian pagórki i głębokie doliny. W wiekach średnich, dzięki korzystnemu mikroklimatowi, znajdowały się tu winnice Miasta Gdańsk. Do dziś dzielnica należy do jednych z najbardziej zielonych części miasta.

Obiekt położony jest na szczycie wzniesienia, na wysokości 53 m.n.p.m. Właśnie tej wysokości zawdzięczamy niesamowity widok na Stare Miasto Gdańskżurawie stoczniowe i błękitne wody Zatoki Gdańskiej.

Bliskość centrum sprawia, że nasza okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Do wyboru jest kilka linii tramwajowych przy ulicy Kartuskiej i Armii Krajowej, autobusów (w tym autobusy nocne) oraz dworców; kolejowego – PKP Gdańsk Główny i autobusowego – PKS Gdańsk.

jak do nas trafić

lokalizacja villa agatomdodm - noclegi gdańsk

Z dworca PKS, PKP, centrum miasta

1) taksówka HALLO TAXI GDAŃSK tel: 58 19 666, BOLTUBER – koszt około 20-30 zł

2) tramwaj z przystanku DWORZEC GŁÓWNY lub BRAMA WYŻYNNA do przystanku ODRZAŃSKA nr 2, 3, 6, 7 – cena biletu normalnego na jeden przejazd 4,80 zł

Na przystanku tramwajowym ODRZAŃSKA wchodzimy na kładkę i skręcamy w prawo. Schodząc z kładki skręcamy w lewo w ulicę Lubuską. Idziemy do pierwszego skrzyżowania, przechodzimy prosto na drugą stronę i skręcamy w lewo, na mostek w ulicę Bystrzycką. Po zejściu z mostku skręcamy w pierwszą ulicę w prawo (ul. Popradzka), a następnie w pierwszą ulicę w lewo (ul. Nidzicka). Villa AgaTomDom jest na końcu ulicy.

Z lotniska

1) taksówka HALLO TAXI GDAŃSK tel: 58 19 666, BOLTUBER – koszt około 40-60 zł

2) autobus nr 210 LOTNISKO – WARNEŃSKA, następnie tramwaj nr 10 lub 12 WARNEŃSKA – CIASNA – cena biletu 75-minutowego 6,00 zł

Szczegółowe wskazówki dojazdu polecamy sprawdzić na google maps lub aplikacji jakdojade.pl

W przypadku problemów z dotarciem na miejsce prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją – zawsze pomożemy.

Kontakt Villa AgaTomDom Gdańsk tel: 784 345 506

Najbliższe przystanki tramwajowe z Villa AgaTomDom to  ODRZAŃSKA oraz CIASNA.

Najbliższe przystanki Szybkiej Kolei Miejskiej z Villa AgaTomDom to  SKM GDAŃSK ŚRÓDMIEŚCIE oraz SKM GDAŃSK GŁÓWNY. SKM można szybko dojechać do Sopotu i Gdyni. Bilety SKM można kupić w automatach ustawionych na peronach. Żółto-niebieskie pociągi SKM kursują w odstępach 10-15 minut.