Noclegi Gdansk

NOCLEGI GDAŃSK 2024

pokoje gdańsk

Najniższe ceny przy rezerwacji przez stronę lub
telefonicznie +48 784 345 506

pokoje gdańsk

Pokoje 1-osobowe z łazienką. W każdym pokoju znajduje się komplet pościeli, ręczników, suszarka do włosów oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ogólnodostępna kuchnia i jadalnia znajduje się na terenie obiektu, w sąsiednim budynku. 

pokoje gdańsk

Pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienką, z łóżkami małżeńskimi lub pojedynczymi. W każdym pokoju znajduje się komplet pościeli, ręczników oraz suszarka do włosów. Ogólnodostępna kuchnia i jadalnia znajduje się na terenie budynku. 

mieszkanie gdańsk

Klimatyzowane mieszkanie 4-osobowe, w skład którego wchodzą 2 niezależne sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz łazienka z prysznicem. 

domek gdańsk

Domek z 2 sypialniami, na piętrze oraz kuchnią i łazienką na parterze.  W sypialniach znajdują się 2 łóżka pojedyncze oraz łóżko małżeńskie. Kuchnia ze stołem jadalnym, w pełni wyposażona. 

mieszkanie gdańsk

Mieszkanie dla max 8 osób, w skład którego wchodzą 3 niezależne sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienka i toaleta. Mieszkanie jest bardzo przestrzenne, posiada bezpośrednie wyjście do ogródka z miejscem na grilla.