Regulamin obiektu noclegowego

Regulamin obiektu noclegowego. Pensjonat Aga Tom Dom położony jest na wzniesieniu, 1,8 km od Starego Miasta w Gdańsku. Z obiektu rozpościera się piękny widok na Stare Miasto, stocznię oraz Zatokę Gdańską.
Pensjonat oferuje zakwaterowanie w dużych pokojach z łazienkami i TV, każdy pokój wyłożony jest wykładziną oraz posiada zasłony przyciemniające.
Dla gości oczekujących wygodnego pokoju w przystępnej cenie przygotowaliśmy pokoje ekonomiczne z łazienką wspólną na korytarzu.
Na terenie obiektu znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny z lodówką oraz część wypoczynkowa z biblioteką. W cenie zakwaterowania kawa i herbata, sprzęt do prasowania, bezpłatne miejsca parkingowe oraz internet WiFi.
Wyśmienite śniadania Pensjonatu Aga Tom Dom serwowane w formie bufetu szwedzkiego skradły już serce niejednego gościa. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Sery probiotyczne i wędzone, wędliny i kiełbasy bez konserwantów, peklowane tylko solą, jajka od kur z wolnego wybiegu, zawsze świeże pieczywo i warzywa, a na osłodę pyszne ciasto.
Personel Aga Tom Dom chętnie udziela informacji turystycznych dotyczących Trójmiasta oraz służy pomocą przez całą dobę.
Dojazd tramwajem do centrum miasta zajmuje około 5 minut. W sąsiedztwie znajduje się 7 linii tramwajowych, którymi można bezpośrednio dojechać do centrum, na plażę, do Oliwy, na stadion Ergo Arena, do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej.
Serdecznie Zapraszamy!