Opinie

Opinie Pokoje Gościnne Gdańsk Centrum

Willa Aga Tom Dom prowadzona jest przez Agnieszkę i Tomka z silną pomocą recepcjonistek Ani i Martyny i Kali, personelem sprzątającym i technicznym. Chętnie dzielimy się z naszymi gośćmi wiedzą na temat miasta, polecamy ciekawe miejsca do zwiedzenia, dzikie plaże, informujemy o lokalnych imprezach. Jak wieje wiatr wypożyczymy parawan, a jak mocno grzeje słońce, parasol na plażę. Dla naszych gości przygotowaliśmy małą bibliotekę, którą staramy się regularnie uzupełniać, a dla najmłodszych gości biegle rozłożymy łóżeczko, przygotujemy wanienkę i krzesełko do karmienia. Codziennie dbamy o to aby nasi goście poczuli się u nas trochę jak w domu.

Nasz obiekt położony jest na szczycie wzniesienia skąd rozpościera się widok na Stare Miasto, wody Zatoki Gdańskiej oraz tereny stoczniowe z charakterystycznymi żurawiami.

W naszej ofercie posiadamy duże, komfortowe pokoje z łazienkami jak i wygodne pokoje ekonomiczne z łazienką przy pokoju. Oferujemy również pokoje ekonomiczne z łazienkami.  Na terenie obiektu znajduje się ogólnodostępna kuchnia, wyposażona w naczynia, garnki, sztućce. W cenie noclegu kawa, herbata, cukier, internet WiFi. Obiekt jest ogrzewany, pokoje są ciepłe i komfortowe, przez całą dobę dostępna jest gorąca woda.

Nasz obiekt wybierany jest przez gości, którzy chcą zamieszkać blisko centrum Gdańska, w atrakcyjnej cenie. Wielokrotnie docenianym atutem obiektu jest cisza, niezakłócona hałasem ulic. Nas najbardziej ujmuje widok Starego Miasta i Zatoki Gdańskiej.