Opinie

Opinie Pokoje Gościnne Gdańsk Centrum

Willa Aga Tom Dom prowadzona jest przez Agnieszkę i Tomka i Martę z silną pomocą personelu technicznego. Chętnie dzielimy się z naszymi gośćmi wiedzą na temat miasta, polecamy ciekawe miejsca do zwiedzenia, dzikie plaże, informujemy o lokalnych imprezach. Jak wieje wiatr wypożyczymy parawan, a jak mocno grzeje słońce, parasol na plażę. Dla naszych gości przygotowaliśmy małą bibliotekę, którą staramy się regularnie uzupełniać, a dla najmłodszych gości kącik zabaw, trampolinę i zjeżdżalnie. Codziennie dbamy o to aby nasi goście poczuli się u nas trochę jak w domu.

Nasz obiekt położony jest na szczycie wzniesienia skąd rozpościera się widok na Stare Miasto, wody Zatoki Gdańskiej oraz tereny stoczniowe z charakterystycznymi żurawiami.

W naszej ofercie posiadamy komfortowe pokoje z łazienkami, mieszkanie 4-osobowe, mieszkanie 8-osobowe oraz domek 4-osobowy.  Na terenie obiektu znajdują się dwie ogólnodostępne kuchnie. W pokojach – komplet pościeli i ręczników, suszarka do włosów..

Nasz obiekt wybierany jest przez gości, którzy chcą zamieszkać blisko centrum Gdańska, w atrakcyjnej cenie. Wielokrotnie docenianym atutem obiektu jest cisza, niezakłócona hałasem ulic. Nas najbardziej ujmuje widok Starego Miasta i Zatoki Gdańskiej.