Grudzień, oprócz tego, że jest jednym z najwspanialszych okresów w ciągu roku – przepełniony zapachem pieczonego ciasta i pomarańczy z goździkami, odgłosu śpiewanych kolęd, dobroci i życzliwości okazywanej innym przy różnych okazjach – jest dla nas także czasem, który w jak największym wymiarze chcemy poświęcić naszym najbliższym! Często jednak, ze względu na natłok obowiązków oraz przygotowań świąteczne, nie możemy podarować im tego czasu tyle, ile byśmy chcieli.
Chcielibyśmy umożliwić Wam spędzenie tych kilku dni wspólnie oferując tanie noclegi w Gdańsku. Jest w grudniu kilka dni, w trakcie których udaje nam się zwolnić tempo. Tuż po intensywnych przygotowaniach świątecznych, a jeszcze przed huczną imprezą noworoczną.
Właśnie na ten okres przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną! Możecie spędzić te kilka dni wspólnie w miłej atmosferze, w pięknym mieście jakim jest Gdańsk. Oferujemy Wam komfortowe pokoje gościnne z łazienką, serwowane codziennie przepyszne śniadania, a także części wspólne w obiekcie z dostępem do mini-biblioteki oraz gier planszowych na zimowe wieczory.