Logo Villa AgaTomDom

Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk 2022

Gdańsk Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk 2022

18 LISTOPAD - 23 GRUDNIA

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku 2022 będzie trwał aż 5 tygodni. Rozpocznie się w piątek 18 listopada, a zakończy tuż przed Wigilią 23 grudnia.

Domki Jarmarku Bożonarodzeniowe znajdują się na terenie Targu Węglowego, wokół Bramy Wyżynnej i Katowni, wzdłuż ulicy Tkackiej, na terenie Zbrojowni oraz Dziedzińca Forum Gdańsk. 

Gdański Jarmark Bożonarodzeniowy jako jedyny w Polsce został nominowany w konkursie o tytuł „European Best Christmas Market 2020” i uplasował się na 3 miejscu!

Dowiedz się więcej na stronie European Best Destination.

W trakcie jarmarku tradycyjnie będzie można zakupić wiele produktów lokalnych artystów i rzemieślników jak również posmakować potraw trójmiejskich restauracji.

Jak co roku na terenie Jarmarku Bożonarodzeniowego pojawią się Łosiowy Zakątek, Mikołajkowy Zakątek oraz bajkowa karuzela.

Serdecznie zapraszamy!

Mapa - Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk 2022

Jarmark Bozonarodzeniowy Gdańsk 2022 mapa

Program - Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk 2022

program opublikowany na bozonarodzeniowy.pl

* organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie

Gdzie zaparkować - Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk 2022

Domki Jarmarku Bożonarodzeniowego w Gdańsku otrzymały kolejną lokalizację – Dziedziniec Forum Gdańsk. Odwiedzającym Jarmark Bożonarodzeniowy proponujemy zaparkować auto na terenie Galerii Forum Gdańsk

Galeria Forum dysponuje 6-poziomym parkingiem z ponad 1000 miejsc postojowych. Parking jest płatny, pierwsze 30 minut jest bezpłatne. 

Galerie Handlowe Gdańsk

Noclegi - Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk 2022

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji noclegów w Villa AgaTomDom. Oferujemy pokoje z łazienkami, komfortowe apartamenty i dużo przestrzeni do wspólnego spędzania czasu – przestronna jadalnia, plac zabaw dla dzieci. 1800 metrów od Starego Miasta Gdańsk, dworca PKP i PKS.